Pozdrav :)

Ovde možete da se predstavite drugim članovima.
Here you can introduce yourself to other members.
Forum rules
Pročitajte PRAVILA FORUMA!

U svojoj temi, poželjno je da napišete sledeće;
  • Ime, godište, odakle dolazite, koliko dugo igrate CS, kako ste došli na našu zajednicu, i ostale stvari koje biste voleli da znamo o vama.

Zabranjeno je;

• Zabranjeno je pisati duple postove.
  • Ne pišite besmislene postove koji nemaju veze s temom.

Svaka tema starija od 2 dana se lock-uje.

NAPOMENA: Svako ko ne bude poštovao ova pravila, dobiće opomenu, warn, pa onda ban na određeno vreme. 3 warn-a = ban na 7 dana.
Locked
Valkyrie
Vip
Vip

Pozdrav :)

Post by Valkyrie » 10 Sep 2018, 22:54

Pozdrav svima, zovem se Bojan, iz Novog Sada sam, 2001 godište sam. Većina admina me zna ovde kao Valk ili Valkyrie a nisam se nikad predstavio do sada :DD
Za one koji ne znaju bio sam admin ovde neko kratko vreme (oko 3 meseca, možda malo više). Bilo mi je lepo ali kako mi se nije igrao cs i kako nisam bio u mogućnosti da bustujem, tražio sam da mi skinu amx. Sada sam admin na Fatality Family Awp. Bilo mi je lepo sa vama, i lepo smo se slagali.
Dosadio mi je skroz cs, pogotovo jer malo ljudi ima sada na awp serverima otkad je Ax otišao, tako da neću više igrati na vašem serveru. Verovatno neću više biti admin ni na Fatality Awp, nemam jednostavno vremena za cs pored škole, košarke i teretane.
Bilo mi je lepo dok sam se družio sa vama, trudio sam se da se što više družim sa svima, i da vama i meni bude lepo. Pozdrav za vas sve sadašnje i bivše admine! Posebno zahvaljujem Lavu i Axu i nadam se da ćete se pomiriti ako već niste :)
Pozdrav svim adminima od Valka!!! <3 <3 <3
Hands up, hands up high, cuz Big Room never dies!
https://www.youtube.com/watch?v=BqzBT2jqQYg
Image

deda_bRe
AWP Head Admin
AWP Head Admin

Re: Pozdrav :)

Post by deda_bRe » 11 Sep 2018, 11:23

Pozdrav tebi!!!

nessman*
Global Moderator
Global Moderator
Re: Pozdrav :)