Anime diskusija

Forum rules
Pročitajte PRAVILA FORUMA!
Pročitajte PRAVILA ZA FILMOVE!
Pročitajte PRAVILA ZA SERIJE!
Pročitajte PRAVILA ZA ANIME & MANGU!
Post Reply
Enchantress.
Vip
Vip

Re: Anime diskusija

Post by Enchantress. » 11 Aug 2016, 17:48

Nije ni meni gotivno, sranje je, ali ima ljudi koji gledaju sve to.. :bljak Zato treba gledati od prve epizode čim krene s emitovanjem, posle dok pohvataš sve te epizode, dođe ti da prestaneš da gledaš.. :/

Enchantress.
Vip
Vip

Post by Enchantress. » 11 Aug 2016, 17:50

Ima Arc onaj Itači Šinden, i par NŠ epizoda koje su povezane, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457 i 458. Ne verujem da će išta drugo raditi za Itačija, makar što se njegove priče tiče.. sumnjam da će im to doneti neku korist, da imaju korist napravili bi nešto sigurno.. zato su i stavili u sklop NŠ-a..

Diego Delgado
Administrator
Administrator

Post by Diego Delgado » 11 Aug 2016, 17:54

Tenshi wrote:Ima Arc onaj Itači Šinden, i par NŠ epizoda koje su povezane, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457 i 458. Ne verujem da će išta drugo raditi za Itačija, makar što se njegove priče tiče.. sumnjam da će im to doneti neku korist, da imaju korist napravili bi nešto sigurno.. zato su i stavili u sklop NŠ-a..
Dada znam za to,ali trebao je biti citav neki serijal o itachiju i njegovoj prici,izgleda da su odustali od toga :/

život je kao kocka fali ti mnogo sreće

Enchantress.
Vip
Vip

Post by Enchantress. » 11 Aug 2016, 17:57

Pa jesi čitao onaj članak na nekom anime sajtu, da su mislili da odustanu od Boruta skroz jer većina ljudi misli da je Naruto mrtav pa kao ne žele da se nastavlja kao anime.. a čak ni kao manga. Mada vidim da se manga nastavila i da traje, iako ne izlazi često.. ne znam koje je poglavlje izašlo skoro. Uglavnom, ljudi misle da je Naruto mrtav i zato ne žele da daju šansu Borutu, a pošto Kišimoto ne radi na Borutu on i ne može da nastavlja.. :haha

Diego Delgado
Administrator
Administrator

Post by Diego Delgado » 12 Aug 2016, 00:02

Tenshi wrote:Pa jesi čitao onaj članak na nekom anime sajtu, da su mislili da odustanu od Boruta skroz jer većina ljudi misli da je Naruto mrtav pa kao ne žele da se nastavlja kao anime.. a čak ni kao manga. Mada vidim da se manga nastavila i da traje, iako ne izlazi često.. ne znam koje je poglavlje izašlo skoro. Uglavnom, ljudi misle da je Naruto mrtav i zato ne žele da daju šansu Borutu, a pošto Kišimoto ne radi na Borutu on i ne može da nastavlja.. :haha
Ma ne citam to uopste,nit pratim sta se desava,ja samo cekam da oni zavrse NS pa da budem spokojan,pa oni posle nek gledaju sta ce drugo,mada ne verujem da bi mogli da naprave bilo kakav uspeh sa Borutom ili bilo cim drugim,smorilo bi vise i to :DD Pa jel naruto mrtav il sta XD ?

život je kao kocka fali ti mnogo sreće

Post Reply

Return to “Anime&Manga”