ne treba unban

Moderator: Midnight Heads

Locked
CarboN
Registered user
Registered user

ne treba unban

Post by CarboN » 28 Dec 2017, 23:34

*********************[Midnight Bans]*********************
Ban Information
Name: [Hell]_crbN
SteamID: STEAM_0:0:140137643
Reason: ajt
Unban Time: Permanent Ban
Admin Name: iy,digimoni
Admin SteamID: STEAM_1:0:818736814

If you think you were banned unfairly, report this information to our website:
www.midnight-cs.info
*********************[Midnight Bans]*********************

Napisao sam liku da je interpas i napisao mu d*****, i za to dobio perm, ne treba mi unban, ali eto cisto da vidite vase mutante od admina

Ax.
Administrator
Administrator

Re: ne treba unban

Post by Ax. » 28 Dec 2017, 23:38

Koliko moras biti lud od 0 do carbon da postavis "unban zahtev" i napises "ne treba unban" :DD

Bez obzira i da nisi stavio ovaj naslov, ja protiv igi-jeve odluke necu ici. Poz za Aleksinac.

CarboN
Registered user
Registered user

Post by CarboN » 28 Dec 2017, 23:41

Pa ono stavio sam jer mi nije bitno da li igram na serveru, jer i ovako slabo igram awp, ali da dobijem perm za prozivanje za interp to je svasvim kul, pa ono ko god da proziva treba perm da dobije a ti da se ne protivis igijevoj odluci, haos ahhaha

IgI
Administrator
Administrator

Post by IgI » 28 Dec 2017, 23:59

nije bilo za prozivanje,ja za tebe nisam ni d**** ni retard,to sto svako van srbije ima ping 70+ tto nije do igraca vec do kgb hostinga. znas da se zalis a tamo vredzas ljude.

unban ces ionako dobiti samo radi neko ovde iako sam znao i ko si iza nika ovo je bilo samo opomena.
a dal ce ti igrati bas me briga.
a vidim da opet nekog vredjas o5 ces dobiti itd ...

Ax.
Administrator
Administrator

Post by Ax. » 29 Dec 2017, 01:41

Nema potrebe za unbanom. Karbone, ja sam covek iskren koji ce bilo kome reci sve direktno u lice onako kako mislim. Ti jesi awp legenda igras jako dugo sa nama, ali ti si jedan k**** od coveka. Jedan ljigavi balavac koji od svojih kompleksa i slabosti je u stanju da proziva i ponizuje druge. Psihicki si jako nestabilna osoba, impulsivan, arogantan, nikada te nisam video sa prijateljski nastrojenim odnosom. Uvek si dobijao banove zbog tvog ponasanja.

Mozes ti ovde da se nadovezes i da psujes i vredjas, znas i sam koliko me za to boli patka. Ne mogu nekog tek tako da osudjujem, ko zna kakva prica stoji iza tebe i kakav zivot vodis. Jako mi je zao ako te zivot nije mazio, ali za sve ono sto jesi, sam si kriv i sam si birao. Ako imas probleme radi na tome da sebi izgradis i omogucis zadovoljan zivot, a ne da se suprostavljas coveku koji je duplo stariji od tebe, neko ko je izgradjena licnost, ko ima sinove tvojih godina.

Locked

Return to “[ Rešeni Unban Zahtevi ]”