Anime diskusija

Forum rules
Pročitajte PRAVILA FORUMA!
Pročitajte PRAVILA ZA FILMOVE!
Pročitajte PRAVILA ZA SERIJE!
Pročitajte PRAVILA ZA ANIME & MANGU!
Post Reply
Enchantress.
Vip
Vip

Re: Anime diskusija

Post by Enchantress. » 26 May 2016, 13:24

Pa vala bilo je dobrih anime-a i za zimsku i za prolećnu sezonu.. _D

Evo ti neki dobri: Mayoiga, Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge, Flying Witch, Shounen Maid.. _D

Sledeća zimska sezona će biti odlična. Ali je daleeeeeko.. :'(

Cika Pitagora
Administrator
Administrator

Post by Cika Pitagora » 26 May 2016, 13:30

tenshi. wrote:Pa vala bilo je dobrih anime-a i za zimsku i za prolećnu sezonu.. _D

Evo ti neki dobri: Mayoiga, Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge, Flying Witch, Shounen Maid.. _D

Sto sta ce biti na zimu _D ?

Sad bas gledo sta ima da se airuje boga mi zapalo mi oko za ovaj re zero :$
Image

Kirigaya Kazuto
Vip
Vip

Post by Kirigaya Kazuto » 26 May 2016, 13:46

tenshi. wrote:Pa vala bilo je dobrih anime-a i za zimsku i za prolećnu sezonu.. _D

Sve to što ti nazivaš dobro, meni je generično i dosadno, ima 2 3 meseca kako sam poslednji put gledao nešto što mi se baš svidelo, i sve što mi se svidi je uglavnom starije proizvodnje, ništa novo mi se nije svidelo _D

Enchantress.
Vip
Vip

Post by Enchantress. » 26 May 2016, 13:48

Za zimsku sezonu ima, čini mi se: Watashi ga Motete Dousunda, Udon no Kuni no Kiniro Kemari, Magic★Kyun! Renaissance, Dream Festival!, Trick or Alice.. (mada tu su i OVA i ONA). _D

Pa nemaju svi isti ukus, ne mora tebi da bude dobro ono što je meni :tuga

Cika Pitagora
Administrator
Administrator

Post by Cika Pitagora » 26 May 2016, 14:18

Kirigaya Kazuto wrote:

Sve to što ti nazivaš dobro, meni je generično i dosadno, ima 2 3 meseca kako sam poslednji put gledao nešto što mi se baš svidelo, i sve što mi se svidi je uglavnom starije proizvodnje, ništa novo mi se nije svidelo _D
PSSST Nemo si reko nesto za zimsku sezonu ubicu te.GANGSTA I OWARI NO SERAAAAAAAPH _D !!!!

inace ne znam nista od ovih ostalih :(
Image

Cika Pitagora
Administrator
Administrator

Post by Cika Pitagora » 17 Jun 2016, 13:41

Ef i Noragami

ef=nenadjebiva romansa dramaticna doduse,1. sezona mi je bila smorna ali 2. je nadoknadila za to i stvarno svaka cast,ima par sitnica koje mi se nisu svidele ali celokupna preejak anime

Noragami=Izuzetna kombinacija komedije i neozbiljnosti sa ozbiljnoscu.Yato bogotac :D

Gledam sad durararu malo je spor i dosadniji na pocetku ali deluje mi obecavajuce,tek zavrsavam 1. sezonu ali za sad je i vise nego okej _D
Image

Enchantress.
Vip
Vip

Post by Enchantress. » 18 Jul 2016, 13:30

Shokugeki no Souma ima stvarno uznemiravajuće scene ponekad. Pogotovo kad neko proba hranu. Nisam očekivala da će biti ovoliko uznemiravajuće, ali stvarno jeste. Mada je anime u suštini super, samo što je malo više Eči, što je najveća glupost na svetu.

S druge strane, Orange, najtužniji anime koji trenutno neko može da gleda. Pošto za sada ima samo 3 epizode jer se još uvek snima, ove 3 su dovoljno tužne i svaka je tužnija od prethodne. Ne znam kakve će biti naredne epizode..

Cika Pitagora
Administrator
Administrator

Post by Cika Pitagora » 18 Jul 2016, 13:40

Tenshi wrote:Shokugeki no Souma ima stvarno uznemiravajuće scene ponekad. Pogotovo kad neko proba hranu. Nisam očekivala da će biti ovoliko uznemiravajuće, ali stvarno jeste. Mada je anime u suštini super, samo što je malo više Eči, što je najveća glupost na svetu.

S druge strane, Orange, najtužniji anime koji trenutno neko može da gleda. Pošto za sada ima samo 3 epizode jer se još uvek snima, ove 3 su dovoljno tužne i svaka je tužnija od prethodne. Ne znam kakve će biti naredne epizode..
Idi gledaj Shigatsu wa kimi no uso (your lie in april) da vis sta je najtuzniji i najbolji anime ikada osmisljen :D
Image

Enchantress.
Vip
Vip

Post by Enchantress. » 18 Jul 2016, 13:43

To jeste tužan anime, to stoji, mada je čista romansa, dok Orange vuče priču ka prijateljstvu i romansi, i dešava se mnogo toga što je čak velika suprotnost Shigatsu Wa Kimi no Uso. A ono, ako ti kažem da se dešava mnogo toga zanimljivog, već u ove 3 epizode koje su trenutno tu, onda mogu da zamislim šta će tek da se dešava. Mada, ako budu radili po mangi, onda će biti super (što se i nadam donekle). Ako anime bude imao svoj kraj, koji nije isti kao u mangi, ooooooonda neće biti uopšte lepo. :DD

Cika Pitagora
Administrator
Administrator

Post by Cika Pitagora » 18 Jul 2016, 13:54

Tenshi wrote:To jeste tužan anime, to stoji, mada je čista romansa, dok Orange vuče priču ka prijateljstvu i romansi, i dešava se mnogo toga što je čak velika suprotnost Shigatsu Wa Kimi no Uso. A ono, ako ti kažem da se dešava mnogo toga zanimljivog, već u ove 3 epizode koje su trenutno tu, onda mogu da zamislim šta će tek da se dešava. Mada, ako budu radili po mangi, onda će biti super (što se i nadam donekle). Ako anime bude imao svoj kraj, koji nije isti kao u mangi, ooooooonda neće biti uopšte lepo. :DD
Odgledacu i to,kad se zavrsi sa airom.Ne volim da gledam zanimljive i nesto sa dubokim plotom dok se airuje.Posle ne mogu da docekam novu epizodu :DD Iskljucivo gledam ecchije ili neke sprdancije dok pice na air,ali nista ozbiljno _d
Image

Post Reply

Return to “Anime&Manga”