[ Diskusija ]

Midnight Community organizuje turnir za sve ljubitelje AWP igre.
Midnight Community organizes tournament for all lovers of AWP mode.
Kirigaya Kazuto
Vip
Vip

Re: [ Diskusija ]

Post by Kirigaya Kazuto » 16 Apr 2016, 12:23

kHRYSTAL wrote:Ma za sve su krivi prošli organizatori! Aks je hteo da se random biraju parovi, šta svaljuje sad na axela i mene?
Igralo bi se po sistemu A1-C4, B1-D4,... Da nije bilo problema sa sudijama.
Neka kaže da nije tražio da se igra random, aj baš da čujem.
Pa brate tako su postavljena pravila od početka, nisam ja okrivio nikoga, samo kažem da tako stoji od starta i da ne ide da se sada menja, to je sve.. A čuo sam da je aks hteo random jer niste mogli da se dogovorite oko toga..

Da je aks čisto hteo da bude random, odradio bi tako i prošli turnir

Ax.
Vip
Vip

Post by Ax. » 16 Apr 2016, 16:10

Evo ovako, za ove koji se bude sto su diskvalifikovani. Razlog je taj "sto mi se moze". A hemo ako ima neki problem mozemo na fb ili telefonom da se cujemo. Toliko.

dicTa
Registered user
Registered user

Post by dicTa » 16 Apr 2016, 18:11

Kao prvo trajla se sprdao, a to sto vi ne razumete to je vas problem, dz ste ih diskvalifikovali..

A to sto nije moglo da se saceka jos 5 minuta i da odigramo ko ljudi mec to ces ti da izvines, niko ne bi pravio problem, sem naravno vas i sudija. Igra se awp_map fair 5 kola, jel to nije moglo da se promeni nesto ? Ima vas na forumu, mogli ste da pomognete Axelu, ali svakome je lakse da dodje na gotovo da igra. Sada preuzeo na gotovo pa okrivio prethodne, bolje da si im pomogao Ax da odrade bolje turnir nego sto sada pravis nekog smekera od sebe, kao moze ti se, ma do jaja ..

Locked

Return to “Midnight AWP 2vs2 Tournament #2016 [PROLECNI] [ZAVRSEN]”