POMOC HITNO

Locked
Umbra
Registered user
Registered user

POMOC HITNO

Post by Umbra » 04 Aug 2016, 20:11

Pozz, ovako..imao sam cs v44 obicni, ne warzone..i igrao sam dugo na njemu..i odjednom mi je cs zabagovao i kad sam ponovo usao u cs isto kao da sam cenzuru bio dobio, kad skacem sporo je skakalo, dok se krecem sporo se krecem, i sve sam opcije ponovo morao nastimati, kao da je sve na default vraceno bilo..to mi se desavalo i prije pa sam delete taj cs, i instalirao sam novi isti takav..provjerio sam foldere kantera, izbrisao sam violence.cfg jer je to virus..ali nesto mi i dalje nije uredu sa cs, npr, svaki put kada izadjem iy igre pa ponovo udjem nema mi servera u favoritesu , te ih moram nanovo unositi svaki put..takoder kada kliknem na tipku ok, (kada udjem u options i nastimam sta zelim i kliknem ok) ulazi mi na neki srv, takodjer i kad kliknem apply ulazi na neki srv, kad nastimam komande koje zelim proje ulaska na server, te komande nisu nastimane kada udjem na srv, samo mi obrise..ocigledno je da nekih virusa ima, ali ja to nezz rjesit, pa da li iko od vas zna sta da uradim , molim vas za pomoc :)

FNC-[Snipers]
Registered user
Registered user

Re: POMOC HITNO

Post by FNC-[Snipers] » 04 Aug 2016, 20:22

Pozz
Ja sam takav slican problem imao kao ti sada,serveri su mi bivali izbrisani posle svakog izlaska iz CS-a,sva podesavanja i opcije su mi bile restartovane nakon svakog izlaska i ulaska u CS.Takodje brisalo mi je svaki moguci server,uglavnom bili su mi "NOT RESPONDING" ja sam samo obrisao CS instalirao sam WaRzOnE jer je ocigleno imao neki zesci bug.Koji si WaRzOnE instalirao ? Zao mi je ne znam kako da ti pomognem moj savet ti je da probas jos 1 da instaliras,jer ja sam morao da instaliram 3-4 puta i onda je sve bilo ok...Ne znam do cega ti je,pricekaj malo imaj strpljenja,verovatno ce se neko javiti sa objasnjenjem ili nekim resenjem za popravak i nastavak tvoje normalne igre. zop
Image
FNC ⚠ ⚠ ⚠ ︻デ═一 ⚠ ⚠ ⚠ !
Image
Nemojte misliti da je moja ljubaznost znak slabosti. Ja sam ljubazan prema svakome, ali kada je neko neljubazan prema meni, slabost nije ono po čemu će me pamtiti...

Umbra
Registered user
Registered user

Post by Umbra » 04 Aug 2016, 20:30

Hvala na trudu..Ma ja bjezim od warzona, sto je najgore ne znam zasto, mozda i nije drugaciji od ostalih verzija cs-a..mada ja sam ubjedjen da je warzone malo drugaciji, kao da meci kasne ili nesto, pa sad nez da li sam upravu..ugl to je razlog zasto sam skinuo cs v44 koji nije warzone..tebi se warzone cini normalnim??

FNC-[Snipers]
Registered user
Registered user

Post by FNC-[Snipers] » 04 Aug 2016, 20:36

Nema to nikakve veze,takav CS bi bio izbacen,tacnije bio bi na najlosijem glasu.Po meni mogu da kazem da je meni WaRzOnE najbolji CS.Moja preporuka ti je da ga instaliras,i zapocnes normalnu igru.Nema tog ''Kasnjenja metkova" i ostalih tripova,ili bugova jedino sto moze da ti se dogodi jeste da te ubiju kao u ostalim CS-ovima,nema tih gluposti... http://cswarzone.com/ Evo ako nisi nasao.Cini mi se normalnim,dobar je.
Image
FNC ⚠ ⚠ ⚠ ︻デ═一 ⚠ ⚠ ⚠ !
Image
Nemojte misliti da je moja ljubaznost znak slabosti. Ja sam ljubazan prema svakome, ali kada je neko neljubazan prema meni, slabost nije ono po čemu će me pamtiti...

Umbra
Registered user
Registered user

Post by Umbra » 04 Aug 2016, 20:38

hvala jos jednom :D

FNC-[Snipers]
Registered user
Registered user

Post by FNC-[Snipers] » 04 Aug 2016, 20:43

Nista,uvek,uzivaj :FNC
Image
FNC ⚠ ⚠ ⚠ ︻デ═一 ⚠ ⚠ ⚠ !
Image

Locked

Return to “Rešeni Problemi / Solved Problems”